Informasjon - MESTERGOLFEN
Dato: | søndag 2. oktober 2016 - kl. 0900 |
Sted: | |
Start påmelding: | 1. september 2016 |
Slutt påmelding: | onsdag 28. september 2016 kl. 15:00 (passert) |
Beskrivelse
Turneringsansvarlig: Team 3:
Turneringen er en lukket singelturnering for medlemmer av Kjekstad GK som har vært vinnere i årets turneringer.
Det spilles slagkonkurranse med fullt sh over 18 hull. Det spilles i en samlet klasse
Det spilles med maks. tillatt handicap på 36,0. Spillere med EGA Handicap kan delta og vinne premier.
Det spilles fra forskjellige utslagssteder oppdelt på kjønn.
Kvalifiserte:
Agnes Sand (Rød-grønn)
Anders Fløistad (Mini 1, Minnepokal)
Anders Raastad (Kj Tour 2)
Andreas Fougerand (Mini 3)
Arne Henning Johannessen (Jubileum)
Arne Eriksen (Mini 3)
Beate Pedersen (Østlandstour, KM, RH Mester)
Bente Omnes (Østlandstour, 17. maitoget, Mini 2, Kj Tour 3, Jubileum, OoM Mini))
Bjørn Lohne (Årets spiller 2015)
Casper Andersen (Pink)
Celine Brovold Sanne (KM)
Daniel Barth Aas (KM)
Ellen Mari Stien (Kj Tour 1&2)
Erik Mellbye (OoM Mini)
Erland Magnus Raastad (Nordea Pairs)
Fred R Hoff (Pink)
Frederik Mellbye (Scramble 3)
Greta Liv Minde (Mini 1)
Haakon Ø Aasgaard (Kj Tour 1)
Håkon Myrvold (KM)
Jana Brust (Culina Scramble)
Jannike Lillelien (Scramble 2)
Jørn Bonnerud (Mini 2, OoM Mini)
Ken Bårreng (Sommereclectic)
Kenneth Rydland (Mini 2, OoM Mini)
Kjell Birkelund (Mini 1, Pink)
Kristoffer Fløistad (Scramble 3, KM, RH Mester)
Lill Halvorsen (Kj Tour 3)
Marius Berg (Nordea Pairs)
Pasi E Norrbacka (Kj Tour 1)
Roger Sand (Rød-grønn)
Rune Andresen (Scramble 2, OoM Scramble)
Terje Ness (Mini 3)
Terje Werner Laug (Kj Tour 2)
Thomas Brust (Culina Scramble)
Tina Mazarino (Kj Scramble 1)
Tom Arild Bjørkmo (Jubileum)
Tom Sæthershagen (Sommereclectic)
Unni Sundelius (KM)
Wei Zhang Ness (Kj Tour 3)
Øyvind Hallingstad (Kj Tour 2)
Kjell Birkelund | mobil: 90029285 | email: kbirkelu@online.no |
Turneringen er en lukket singelturnering for medlemmer av Kjekstad GK som har vært vinnere i årets turneringer.
Det spilles slagkonkurranse med fullt sh over 18 hull. Det spilles i en samlet klasse
Det spilles med maks. tillatt handicap på 36,0. Spillere med EGA Handicap kan delta og vinne premier.
Det spilles fra forskjellige utslagssteder oppdelt på kjønn.
- Alle damer skal spille fra rødt utslagssted.
- Alle herrer skal spille fra gult utslagssted.
Kvalifiserte:
Agnes Sand (Rød-grønn)
Anders Fløistad (Mini 1, Minnepokal)
Anders Raastad (Kj Tour 2)
Andreas Fougerand (Mini 3)
Arne Henning Johannessen (Jubileum)
Arne Eriksen (Mini 3)
Beate Pedersen (Østlandstour, KM, RH Mester)
Bente Omnes (Østlandstour, 17. maitoget, Mini 2, Kj Tour 3, Jubileum, OoM Mini))
Bjørn Lohne (Årets spiller 2015)
Casper Andersen (Pink)
Celine Brovold Sanne (KM)
Daniel Barth Aas (KM)
Ellen Mari Stien (Kj Tour 1&2)
Erik Mellbye (OoM Mini)
Erland Magnus Raastad (Nordea Pairs)
Fred R Hoff (Pink)
Frederik Mellbye (Scramble 3)
Greta Liv Minde (Mini 1)
Haakon Ø Aasgaard (Kj Tour 1)
Håkon Myrvold (KM)
Jana Brust (Culina Scramble)
Jannike Lillelien (Scramble 2)
Jørn Bonnerud (Mini 2, OoM Mini)
Ken Bårreng (Sommereclectic)
Kenneth Rydland (Mini 2, OoM Mini)
Kjell Birkelund (Mini 1, Pink)
Kristoffer Fløistad (Scramble 3, KM, RH Mester)
Lill Halvorsen (Kj Tour 3)
Marius Berg (Nordea Pairs)
Pasi E Norrbacka (Kj Tour 1)
Roger Sand (Rød-grønn)
Rune Andresen (Scramble 2, OoM Scramble)
Terje Ness (Mini 3)
Terje Werner Laug (Kj Tour 2)
Thomas Brust (Culina Scramble)
Tina Mazarino (Kj Scramble 1)
Tom Arild Bjørkmo (Jubileum)
Tom Sæthershagen (Sommereclectic)
Unni Sundelius (KM)
Wei Zhang Ness (Kj Tour 3)
Øyvind Hallingstad (Kj Tour 2)
Informasjon
Klubbmesterskap
Vandrepokaler
Fotoalbum
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker.
Klikk OK for å godta dette
Les mer om cookies og personvern her